Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Na targach w świeckiej hali zaplanujesz ślub marzeń. Chcesz się wystawić? Zgłoś się

Spółka Vistula-Park organizuje 22 października w Hali Widowiskowo-Sportowej w Świeciu Targi Ślubne. Będzie to pierwsze tak duże wydarzenie w tej branży w mieście.

Udostępnij
Fot. Freepik

Jesień będzie obfitować w imprezy wystawiennicze w świeckiej hali. Przed nami wrześniowy Świecki Festiwal Piwa, a w październiku odbędą się targi ślubne. Jak zapowiadają organizatorzy, celem imprezy jest możliwość zaplanowania własnego ślubu „od A do Z” w jednym miejscu, czyli w Hali Widowiskowo-Sportowej w Świeciu.

- Chcemy zgromadzić wystawców z szeroko rozumianej branży ślubnej – mówi Tomasz Keller, prezes Vistula-Park Świecie.

Sale weselne i hotele, firmy zajmujące się dekoracją sal, sklepy z sukniami ślubnymi i modą męską, jubilerzy, kwiaciarnie, wypożyczalnie limuzyn i innych pojazdów, osoby zajmujące się fotografowaniem i filmowaniem zainteresowane udziałem w targach mogą zgłaszać się do organizatorów. Warto się pospieszyć, bo ilość miejsc jest ograniczona.

Artykuł powstał we współpracy ze spółką Vistula-Park Świecie.

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Niestety, tragiczny finał miały poszukiwania młodego mężczyzny, który w niedzielę wieczorem wybrał się z kolegą nad Jezioro Żurskie, aby popływać.

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Wiadomości

Nastąpiła kolejna istotna zmiana w wyglądzie świeckiego zamku. Tym razem na zewnątrz. Zamontowano drewniany krużganek, który będzie prowadził do dwóch nowych wejść.

Wiadomości

Świecie dołączyło do grona miast, w których późną nocą nie kupimy alkoholu. Radni przyjęli uchwałę, która będzie dotyczyć nie tylko sklepów, ale także stacji...

Reklama