Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

Policjanci, strażacy, żołnierze i uczniowie klas mundurowych rywalizowali w turnieju piłkarskim [zdjęcia]

Rekordowa liczba drużyn wzięła udział w ósmej edycji Turnieju Służb Mundurowych. Wśród reprezentantów Świecia najlepiej wypadli strażacy, którzy zajęli czwarte miejsce. Puchar za pierwsze miejsce odebrali żołnierze z jednostki w Chełmnie.

Udostępnij
Mecz policjantów z komendy w Świeciu ze strażakami z Chełmna / Fot. Andrzej Bartniak

Od ośmiu lat organizatorem Turnieju Służb Mundurowych jest Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Świeciu, potocznie nazywany "białym ogólniakiem".

- Co roku zapraszamy do udziału przedstawicieli służb mundurowych ze Świecia oraz sąsiednich miast, a także uczniów z klas mundurowych - mówi wicedyrektor Wioletta Baśniak. - W tym roku zgłosiło się dziewięć drużyn. To rekord.

Rozgrywki w świeckiej hali rozpoczęły się krótko po godz. 8.00 i trwały aż do godz. 15.00.

Reklama
Reklama

O pierwszym miejscu zadecydowały karne. Mecz w regulaminowym czasie zakończył się wynikiem 0:0. W karnych lepsi okazali się żołnierze z 3. Pułku Saperów w Chełmnie i to oni odebrali puchar za pierwsze miejsce.

Drugie miejsce przypadło reprezentacji 8. Batalionu Walki Radioelektronicznej w Grudziądzu, a trzecie strażakom z KP PSP w Chełmnie. Kolejne miejsca zajęli: strażacy z KP PSP w Świeciu, policjanci z KPP w Świeciu i uczniowie ZSP w Świeciu.       

Zobacz poniżej galerię zdjęć.

Reklama
Reklama

a.bartniak@extraswiecie.pl

Udostępnij

Komentarze (0)

Reklama
Reklama
Reklama

Popularne

Wiadomości

Radni przyjęli nowe stawki podatku od nieruchomości, które zaczną obowiązywać w 2024 r.

Wiadomości

Na ul. Tucholskiej w Świeciu samochód dostawczy uderzył w latarnię. Kiedy na miejsce przyjechali policjanci, szybko wyszło na jaw, co było powodem braku koncentracji...

Wiadomości

Właściciele i szefowie firm będą biznesowymi doradcami gminy Świecie. Właśnie zainicjowano czteroletnią kadencję Społecznej Rady Gospodarczej. Czym się będzie zajmowała?

Wiadomości

Na czwartkowej sesji Rady Miejskiej w Świeciu złożono podziękowania i gratulacje posłance Iwonie Karolewskiej, która do niedawna była sekretarzem powiatu i radną gminy.

Wiadomości

Za czyją sprawą woda w strumieniu przepływającym przez Warlubie przybrała mleczną barwę? Miejscowa firma mleczarska zapewnia, że nie ma z tym nic wspólnego.

Reklama
Reklama

Wideo

Reklama
Reklama

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

- Dotarliśmy do punktu krytycznego – mówi z goryczą Eugeniusz Kłopotek, wójt gminy Warlubie.

Wiadomości

We wtorek po południu doszło do wypadku na drodze krajowej nr 91 w Głogówku Królewskim.

Wiadomości

Jak już informowaliśmy, Świecie ma dostać w ciągu trzech lat około 28 mln zł dofinansowania na kilkanaście inwestycji. Jedną z nich jest zagospodarowanie terenu...

Wiadomości

Zapadła decyzja w sprawie świątecznego drzewka, które stanie się główną ozdobą świąteczną Dużego Rynku w Świeciu. Ta informacja z pewnością wielu przypadnie do gustu.

Wiadomości

Policjanci z posterunku w Bukowcu zatrzymali 37-letniego kierowcę volkswagena, który spowodował kolizję, mając w organizmie ponad 2,6 promila alkoholu. Chcąc uniknąć odpowiedzialności, obiecał mundurowym...

Wiadomości

Na sesji w czwartek 30 listopada radni gminy zdecydują, czyje imię będzie nosił stadion Klubu Sportowego Wda Świecie. Sprawa wydaje się raczej przesądzona.

Wiadomości

Radni przyjęli nowe stawki podatku od nieruchomości, które zaczną obowiązywać w 2024 r.

Wiadomości

Nieoczekiwany finał miało poszukiwanie zabytkowych przedmiotów na terenie gminy Dragacz.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama