Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Sanepid szuka pasażerów pociągu InterCity. Jeden z podróżnych miał koronawirusa

Jak podaje stacja RMF krakowski sanepid szuka pasażerów, którzy 19 czerwca jechali pociągiem InterCity relacji Bielsko-Biała - Gdynia oraz osób, które trzy dni później podróżowały na tej linii z powrotem. Sanepid prosi o kontakt z najbliższą stacją sanitarno-epidemiologiczną. U jednego z podróżnych stwierdzono COVID-19.

Udostępnij
38878515_s_0

REKLAMA

Pociąg zatrzymywał się na stacji w Laskowicach. Jak podaje sanepid chodzi o pasażerów, którzy 19 czerwca podróżowali w wagonie nr 6 pociągu nr 4520, który wyjechał z Bielska-Białej o godz. 4.01. W przypadku drogi powrotnej, 22 czerwca, chodzi o pasażerów jadących w wagonie nr 8. Pociąg z Gdańska wyjechał o godz. 15.05.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Krakowie informuje, że u jednego z pasażerów podróżujących tymi pociągami rozpoznano COVID-19. W związku z powyższym wszyscy pasażerowie podróżujący tymi wagonami powinni skontaktować ze służbami sanitarnymi. To niezbędne w celu ustalenia kontaktów z osobą zakażoną - czytamy w komunikacie.
REKLAMA

W związku ze stwierdzeniem zakażenia COVID-19 u jednego z pasażerów, prosimy o niezwłoczny kontakt z najbliższą Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną osoby, które podróżowały:

19 czerwca pociągiem IC 4520 relacji Bielsko-Biała - Gdynia, wyjazd z Bielska-Białej o godz. 4:01,

22 czerwca pociągiem IC 5420 relacji Gdynia - Bielsko-Biała, wyjazd z Gdyni o godz. 15:05.

redakcja@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (2)

 1. Psych

  1 lipca 2020 19:17

  Ło Matko Polko tera cale

  Ło Matko Polko tera cale Laskowice w papademi i kwarantannie

 2. henio z poczty

  2 lipca 2020 10:41

  ludzia się już w głowach

  ludzia się już w głowach p0pier….kogo obchodzi że jakiś burak z Krakowa jechał pociągiem, wow ale wyczyn.

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Policja sprawdza okoliczności nocnego pożaru volkswagena przy ulicy Żwirki i Wigury w Świeciu. Wiele wskazuje na to, że mogło to być podpalenie.

Wiadomości

Jeśli uchwała zostanie przyjęta, to w żadnym sklepie w gminie Świecie nie będzie można kupić alkoholu po godz. 22.00. O ograniczenie wnioskowali mieszkańcy.

Wiadomości

Tuż przed godz. 13.00 na drodze nr 240 koło Świecia doszło do zderzenia samochodu osobowego z dźwigiem. Dwie poszkodowane osoby zostały zabrane do szpitala.

Wiadomości

Niestety, tragiczny finał miały poszukiwania młodego mężczyzny, który w niedzielę wieczorem wybrał się z kolegą nad Jezioro Żurskie, aby popływać.

Reklama