Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

Tłum gości na otwarciu biura poselskiego Iwony Karolewskiej [zdjęcia]

- Będzie to miejsce przyjazne i dostępne dla każdego - deklaruje posłanka Iwona Karolewska.

Udostępnij
Iwona Karolewska przyjmuje gratulacje od przedsiębiorcy Krzysztofa Otlewskiego / Fot. Andrzej Bartniak

W piątek po południu oficjalnie otwarto biuro poselskie Iwony Karolewskiej. Zaproszenie przyjęli m.in. wójtowie, przedstawiciele władz miasta i powiatu oraz radni.

Mieści się ono w Świeciu przy al. Jana Pawła II 1 "O". Niewielkie pomieszczenie nie było w stanie pomieścić wszystkich, którzy pojawili się tam o godz. 17.00.

W czasie ostatnich wyborów na Iwonę Karolewską oddano 8572 głosy.

Reklama
Reklama

O jej wyborze do Sejmu zdecydował przede wszystkim dobry wynik w powiecie świeckim, gdzie mieszka. Poparło ją tutaj 7017 wyborców. Mieszkańcy miast oddali na nią 4915 głosów, a wsi 3657.

W sobotę Iwona Karolewska zaprasza mieszkańców do swojego biura poselskiego w godz. 10.00-14.00. Przewidziano atrakcje dla dzieci.

Zobacz poniżej galerię zdjęć.

Reklama
Reklama

a.bartniak@extraswiecie.pl

Udostępnij

Komentarze (27)

  1. joooo

    19 stycznia 2024 18:46

    Już widać jakie będzie to biuro, dla każdego mieszkania . . . . tylko z własnego kręgu. Bo jakoś do tej pory nie było ani wzmianki o uruchamianiu jakiegokolwiek biura . . . . . . .

    • 73+

      19 stycznia 2024 18:58

      Napij się wody połóż się do wyrka, najlepiej w zimnym pomieszczeniu. Rano będziesz, jak nowy, chociaż??????????????? kto wie.

      • Robo

        19 stycznia 2024 19:06

        Stary pisowski śmieci

        • Bezpartyjny

          20 stycznia 2024 11:34

          Gratulacje dla bezpartyjnej posłanki. Swiecianie mają powód do dumy bo głosowali na kandydata z naszej ziemi. Ci co w Świeciu głosowali na pisowski beton typu: Szrajber, Szrot, Kownacki niech pomyślą jaką szkodę wyrządzają taką postawą.

          • Anonim

            20 stycznia 2024 14:01

            Bezpartyjna poślica ma problem z wyłączeniem komunikacyjnym w swoim okręgu są to gminy Nowe, Warlubie,Osie a na gratulacje będzie czas na razie jest dzielenie kolejności dziobania z koryta

      • Obserwator

        19 stycznia 2024 20:48

        Marne te głosy oddane na tę panią – „skrzywdzili ście Ją Tak bardzo chciała być starostą – Tu zapewne lepiej by się zrealizowała – – BO tam będzie tylko (nie zawsze zgodnie ze swoim sumieniem – maszynką do głosowania

        • tez oserwator

          20 stycznia 2024 11:37

          zgadzam sie z obserwatorem…za to seniorka Studzinska uaktywnia sie coraz bardziej,to na spotkaniu z poslanka ze Swiecia,to u Klopotkow we Warlubiu,na otwarciu krzyzackiego zamkku…czyzby nie daj Boze chciala kandydowac na kolejna kadencje?

    • Anonim

      19 stycznia 2024 19:03

      Od paru dni jest ogłoszenie tutaj i na fejsie. nic nie wiesz ale byle narzekać.

    • Ameba

      21 stycznia 2024 22:12

      Jerzyk wiecznie żywy

  2. Real

    19 stycznia 2024 19:59

    Przeżywają to jak stonka wykopki.

    • Marek P

      20 stycznia 2024 06:24

      A cukierki były jak na rynku przed wybórami.

  3. Basia

    19 stycznia 2024 20:17

    Poproszę by redakcja uważała na hejterskie wpisy wyznawców pewnej partii…nie chcemy nowy nienawiści…

    • Pis

      19 stycznia 2024 22:49

      Myślisz że jakie mamy teraz państwo polskie lepsze jesteś chora

    • Gość

      21 stycznia 2024 09:43

      Cenzura? Wystarczy, że jest u pani poseł w profilu. Wolności trochę…

  4. Drugie zdanie

    19 stycznia 2024 20:26

    Napiszę językiem miłośi.
    ***** KO

    • Jan

      19 stycznia 2024 22:38

      Festiwal obłudy , sami pełowscy oszuści ?

  5. Wi

    19 stycznia 2024 21:17

    Widzę tłumek.

    • Jan

      20 stycznia 2024 22:51

      A jeszcze tak niedawno włazili w d… Schreiberowi. Żenada.

  6. ***** ***

    19 stycznia 2024 21:22

    Pisiory jeszcze wam mało obłudy?

  7. Obserwator

    19 stycznia 2024 21:31

    100 konkretów na 100 dni tak powiedział premier Tusk .Minęło 40 dni może ktoś wymieni chodź z 20 konkretów żeby głowy nie zawracać pani posłance.

  8. Jarek

    20 stycznia 2024 05:12

    Utopia po PiS ciągle trwa.

  9. Xxx

    20 stycznia 2024 09:42

    Gratulacje od tej tych gorszych po owocach ocenimy

  10. Olo

    20 stycznia 2024 12:35

    Brawo pani poseł brawo! Oby tak dalej i jechać z tymi oszustami z TVP itd!!!! Króciutko!

  11. Koto

    20 stycznia 2024 18:31

    No widzę jak poprzednicy że biuro będzie dla każdego – bez jaj ?
    Widzę na zdjęciach same „tłuste” zadowolone z życia i swojego konta osóbki
    Pani Iwono chociaż nie moja bajka to całe Po i Ko i te klimaty ale będzie trzeba spłacić teraz te dotacje na banery zapewne
    Ps
    Dobrze że Pani dostała się do sejmu proszę tylko głosować tak żeby móc wieczorem stojąc przed lustrem i zmywając makijaż móc spojrzeć sobie w twarz

    • Tak to widzę

      21 stycznia 2024 14:58

      Spokojnie pani Iwona to super kobieta i będzie duma naszego powiatu. Dobrze że wyrwala się z tego starostwa

  12. Mieszkaniec

    21 stycznia 2024 16:26

    Ale nius! Nie da się tego oglądać.

  13. Riusz

    21 stycznia 2024 19:37

    Kampania wyborcza