Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Milena, Robert, Rafał

Teraz dotację na wymianę pieca albo ocieplenie domu załatwisz w Świeciu

bart
21 maja, 15:45
Dziś w Starostwie Powiatowym w Świeciu otwarto biuro terenowe Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu.
W otwarciu biura uczestniczył m.in. wojewoda Mikołaj Bogdanowicz (po prawej)
Fot. Andrzej Bartniak

Powstanie biura, o które mocno zabiegał radny gminy Świecie Bogdan Tarach, to niewątpliwie wyróżnienie dla Świecia. Do tej pory funkcjonowały tylko dwie terenowe jednostki w Inowrocławiu i Włocławku.

W otwarciu wzięli udział m.in. wojewoda kujawsko-pomorski Mikołaj Bogdanowicz, starosta świecki Barbara Studzińska i prezes zarządu WFOŚiGW w Toruniu Ireneusz Stachowiak.
REKLAMA

W biurze mieszczącym się w pokoju nr 209 w budynku starostwa przy ul. Hallera 9 będzie można otrzymać wszelkie informacje na temat oferty WFOŚiGW w Toruniu, zwłaszcza tej dotyczącej programu „Czyste powietrze”.

Skierowany jest on do osób fizycznych będących właścicielami domów jednorodzinnych lub osób posiadających zgodę na rozpoczęcie budowy budynku jednorodzinnego.

Program przewiduje dofinansowanie w postaci dotacji lub pożyczki m.in. na wymianę starych źródeł ciepła (pieców i kotłów na paliwa stałe) oraz zakup i montaż nowych źródeł ciepła, spełniających wymagania programu, docieplenie przegród budynku, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, instalację odnawialnych źródeł energii (kolektorów słonecznych i instalacji fotowoltaicznej), a także montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła.

Biuro będzie czynne w poniedziałki, wtorki i piątki w godz. 7.30 - 15.30.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA
Otworzy się w nowym oknie

Komentarze (7)

Tylko żeby ktoś posiadał tam posiadał podstawową wiedzę na temat programu a nie tylko czytanie z ulotek.

Odpowiedzi: 1

Podstawową wiedzę to powinien posiadać wnioskodawca po przeczytaniu programu priorytetowego,,Czyste powietrze''

Odpowiedzi: 2

Po tej wypowiedzi można się już spodziewać braku udzielania informacji i odsyłania petentów do Torunia

Odpowiedzi: 0

Chyba żartujesz . Podstawową wiedzę ma posiadać zainteresowany ?Po co biura w Gminie, Powiecie  czytasz i wysyłasz do Warszawy.Oni odsyłają bo przecinek zle postawiłeś. Żartowniś jesteś.

Odpowiedzi: 0

niech napiszą, że czyste powietrze nie jest programem dla domów wielerodzinnych i zwiną się z powrotem do Torunia bo nie są tu potrzebni.

Odpowiedzi: 1

Nie dla domów wielorodzinnych a jednorodzinne to co niby co? ja skorzystam czemu widzisz tylko czubek własnego nosa???wiesz ile jest domów jednorodzinnych??? No nie , lCiebie to nie obchodzi.

Odpowiedzi: 1

Z całą pewnością PIS-owiec to odpowiada. Masakra. Wystarczy być w PIS i stworzą byle biuro, a żadnej porady na pewno nie udzielą, tylko będą odsyłać do Torunia. Nie potrzebne nam w Świeciu takie coś

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz