Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Ambroży, Izodor, Wacława

W Świeciu będzie bar z tradycyjnymi polskimi daniami

Andrzej Bartniak
14 maja, 17:55
Baza gastronomiczna w Świeciu regularnie się powiększa. Prawdopodobnie jeszcze w tym miesiącu przy ul. Hallera zostanie otwarty bar serwujący tradycyjne polskie dania, takie jak bigos, flaki czy żołądki.
Bar stanął w sąsiedztwie restauracji Wehikuł Czasu na terenie byłej jednostki wojskowej
Fot. Andrzej Bartniak

Budynek baru, do niedawna stojący przy parkingu firmy Bart w Sulnowie, dziś usadowiono w sąsiedztwie restauracji Wehikuł Czasu. Nie będą dla siebie konkurencją, bo stoją za nimi ci sami właściciele. Zasadniczo będzie się też różnić menu.

- Nie jest zwolennikiem fast foodów - tłumaczy Jarosław Bruś, współwłaściciel Wehikułu Czasu. - Uważam, że znacznie lepszymi posiłkami są tradycyjne polskie dania jednogarnkowe, takie jak bigos, flaki czy żołądki. Dodatkowo w ofercie baru, który postaramy się otworzyć jeszcze w maju, będzie pieczony kurczak.

REKLAMA

Bar ma być alternatywą dla tych, którzy nie mają czasu, aby wpaść na obiad do Wehikułu lub chcą danie na wynos. Taka propozycja z pewnością ma szanse spotkać się z zainteresowaniem pracowników pobliskiego starostwa oraz firm znajdujących się na trenie dawnej jednostki wojskowej. Nie można też zapominać o osobach mieszkających w tej okolicy. A tych z każdym rokiem przybywa, wraz z powstającymi kolejnymi blokami.

Natomiast z myślą o młodych klientach, m.in. uczniach pobliskiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych właściciele planują wprowadzić do menu gofry i naleśniki.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA
Otworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknie

Komentarze (4)

Dobry pomysł.Podstawa to by bylo smacznie ,ceny normalne by mozna bylo zjesc i sie najesc.Ludzie coraz wiecej jedza w barach (szybkie zycie ,brak czasu,wygoda).

Odpowiedzi: 0

Tego kolesia na zdjęciu aż zamurowało.

Odpowiedzi: 0

Tradycyjne polskie danie to seta i galareta jest a nie żadne flaki

Odpowiedzi: 0

Perełkie chce zdominować?

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz