Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

4 marca, 23:30
Młodziczki Jokera zostały mistrzyniami województwa i zagrają w ćwierćfinale Mistrzostw Polski, a seniorki wygrały dwa pierwsze mecze I rundy play-off i są bliskie awansu do najlepszej czwórki I ligi siatkówki kobiet!
Młodziczki MUKS Joker po raz trzeci w historii klubu zostały mistrzyniami województwa

Joker już dawno nie miał tak udanego weekendu. Młodziczki prowadzone przez Andrzeja Nadolnego wyjechały ze sporą zaliczką na drugi turniej finałowy o mistrzostwo województwa do Włocławka. Tam potrzebowały praktycznie postawić tylko „kropkę nad i”, a więc wygrać ze Stalą Grudziądz i ugrać seta na gospodyniach.

Młodziczki najlepsze w województwie

Plan wykonały ze zdecydowaną nawiązką. Najpierw MUKS Joker pokonał Stal Grudziądz 2:0 (25:14, 25:20), a w kolejnym spotkaniu świecianki wygrały pierwszego seta z WTS Włocławek 25:16 i już mogły świętować mistrzostwo województwa. W drugiej partii lepsze okazały się włocławianki, wygrywając 25:23, ale tie-break należał do Jokera, który wygrał 15:12 i całe spotkanie 2:1.

Dzięki temu, MUKS Joker Świecie jako mistrz województwa będzie gospodarzem jednego z turniejów w ramach ćwierćfinałów Mistrzostw Polski Młodziczek, który odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Świeciu w dniach 22-24 marca.

Skład młodziczek MUKS Joker: Natalia Bandurska, Weronika Wawroń, Wiktoria Szpyra, Laura Celnik-Chudek, Natalia Jasińska, Paulina Rozynek (libero), Oliwia Chareńska, Agata Wamka, Julia Celmer, Aleksandra Drażdżewska, Amelia Broda, Martyna Małkiewicz, Weronika Witt (libero), Magdalena Płyta, Oliwia Nelke. Trener: Andrzej Nadolny.

Seniorki bliskie półfinałów

Doskonale spisał się również pierwszy zespół Jokera-Mekro Energoremont Świecie, który wygrał dwa pierwsze mecze na wyjeździe z Energetykiem Poznań 3:1 i 3:0 i w rywalizacji w I rundzie play-off, prowadzi już 2:0 (gra się do trzech zwycięstw).

Pierwszy set, pierwszego spotkania nie zapowiadał takiego sukcesu. Energetyk wygrał dość łatwo 25:16. W drugim secie nasz zespół zaczął budować przewagę dopiero od połowy dystansu (16:11), by wygrać 25:19.

W trzeciej partii Joker od początku nieznacznie prowadził, a nieco bardziej zaakcentował swoją przewagę od stanu 15:9. Energetyk zdołał jeszcze odrobić część strat, ale w końcówce Joker wygrał siedem akcji z rzędu i całego seta pewnie 25:15.

Czwarty set był najbardziej zacięty i zakończył się grą na przewagi. Tu również nasz zespół okazał się zwycięski, wygrywając 28:26, a całe spotkanie 3:1. MVP meczu została Paulina Brzoska.

Drugie spotkanie okazało się jeszcze lepsze dla naszych siatkarek. Pierwszy set tym razem padł naszym łupem 25:19. W drugim secie, rywalki nawiązywały tylko walkę na początku do stanu 6:6. Potem nasz zespół budował coraz większą przewagę i pewnie wygrał 25:16.

Trzeci set był najbardziej wyrównany. Energetyk jeszcze do stanu 21:21 walczył o przedłużenie swoich szans, ale końcówka znów należała do Jokerek, które zwyciężyły 25:23, a kapitalne spotkanie i zasłużone MVP otrzymała Oriana Miechowicz.

Joker-Mekro Energoremont prowadzi więc w rywalizacji do trzech zwycięstw 2:0. Kolejne spotkanie odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Świeciu w sobotę o godzinie 16.00. Jeśli wygra Joker to od razu awansuje do drugiej rundy. W przypadku porażki następny mecz odbędzie się już w niedzielę, również o godzinie 16.00.