Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Bernardyna, Marek, Wacław
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  16°C / 9°C
 • całkowite zachmurzenie
  Jutro:
  18°C / 12°C
 • całkowite zachmurzenie
  Pojutrze:
  20°C / 13°C

Juniorzy Wisły stanęli dwukrotnie na najniższym stopniu podium

sport
15 września, 20:53
Dwa brązowe medale wywalczyli zapaśnicy ze Świecia podczas Mistrzostw Polski Juniorek i Juniorów, które odbyły się w Siedlcach.
Medaliści Wisły ze sztabem trenerskim i Andrzejem Supronem, prezesem Polskiego Związku Zapaśniczego
Fot. Wisła Świecie

Przerwa spowodowana pandemią sprawiła, że zapaśnicy muszą szybko odrabiać zaległości w startach, więc nic dziwnego, że wiślacy praktycznie co tydzień biorą udział w różnych zawodach.

Tym razem trzyosobowa kadra wraz z trenerami wyjechała do Siedlec, gdzie męska część drużyny walczyła o medale Mistrzostw Polski Juniorów. Łupem świecian padły dwa brązowe krążki, które wywalczyli Kacper Kiełpiński w wadze 57 kg oraz Islam Bersanukaev w kategorii 92 kg. Dość powiedzieć, że zawodnicy Wisły byli jedynymi reprezentantami naszego województwa podczas tych zawodów.

W kategorii 57 kg, w której brąz wywalczył Kiełpiński, złoty medal zdobył Daniel Budyka z Zapaśniczego Klubu Sportowego Stal Rzeszów, a srebro uzyskał Jan Zaszczerzyński z KS Budowalni Łódź.

W kategorii 92 kg, w której startował Islam Bersanukaev, złoto przypadło Adamowi Gardziole z KS AZS AWF Warszawa, a srebro Jakubowi Chojnackiemu z WKS Grunwald Poznań.

sportatextraswiecie [dot] pl

Komentarze (1)

Bondziorno, pochodzę z południowych włoch a dokładnie krąplewic. Gratuluję sukcesów!

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz