Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Celina, Ireneusz, Euzebiusz
 • słabe opady śniegu
  Dzisiaj:
  0°C / -2°C
 • śnieg
  Jutro:
  -1°C / -3°C
 • śnieg
  Pojutrze:
  2°C / -8°C

Piłkarski weekend

Maciej Grocki
3 października, 21:41
Rezerwy świeckiej Wdy wskoczyły na fotel lidera, a po dłuższej przerwie na zwycięski szlak powrócili piłkarze z Pruszcza.
Fot. 123RF

W B klasie odbyły się pojedynki derbowe. W derbach naszej gminy Wisła Gruczno pokonała na własnym boisku Tęczę Wiąg 3:1. Z kolei w derbach gminy Bukowiec Sparta Przysiersk była lepsza od Gwiazdy Bukowiec wygrywając w stosunku 3:0.

W 7 kolejce A klasy padły następujące wyniki: Fala Świekatowo zremisowała z LKS Dąbrową Chełmińską 1:1, Wda II/Tor wygrała z Kamionką Kamień Krajeński 4:0, Start Warlubie uległ Krajnie Sępólno Krajeńskie 2:4, a Grom Osie przegrał u siebie GLKS Osielsko 1:2. Po takich rezultatach rezerwy Wdy usadowiły się na fotelu nowego lidera.

W „okręgówce” Zawisza Bydgoszcz pokonała Pomorzanina Serock 2:1 (0:0). Serocczanie prowadzili przez większość meczu, do 85 minuty 1:0. Finalnie jednak nie udało im się dowieźć takiego rezultatu do końca. Dwutygodniowa przerwa ligowa wyszła na dobre piłkarzom Startu Pruszcz, którzy wygrali w Radominie z miejscowym Sokołem 0:4.

W IV lidze cały czas nie wiedzie się Wiśle Nowe. Tym razem Wisła uległa Pomorzaninowi Toruń 1:3 (0:2). Nowianie cały czas są bez wygranej w tym sezonie.

Czas na wyniki z III ligi kobiet. Start Pruszcz zremisował z liderem Mustangiem Wielgie 2:2 (1:1), tracąc drugiego gola w ostatniej akcji spotkania. Ze zwycięskiej ścieżki nie zamierzając schodzić piłkarki Strażaka Przechowo, które w Chełmży pokonały Legię 3:0 (0:0).

W III lidze Bałtyk Koszalin pokonał Wdę Świecie 3:2 (1:0). Nasi piłkarze decydującego gola  stracili w 92 minucie meczu. Następnym rywalem Wdy będzie Mieszko Gniezno.

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz