Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Cezary, Maria
 • rozproszone chmury
  Dzisiaj:
  24°C / 18°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  25°C / 14°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  26°C / 15°C

Raf-Mix i Partnerzy najlepszym zespołem Extraligi

sport
30 stycznia, 22:02
Zakończył się sezon zasadniczy Halowej Ligi Piłki Nożnej „Stalex Liga”. W ostatnim meczu na szczycie pomiędzy dwiema dotychczas niepokonanymi drużynami Raf-Mix pokonał Sylę/Lumifil Development 4:3.
Pojedynek dwóch najlepszych drużyn w Stalex Lidze na pewno mógł się podobać kibicom
Fot. Piotr Adamczak

Hit rundy zasadniczej nie rozczarował, a licznie zgromadzona publiczność oglądała bardzo dobre zawody. Mecz lepiej rozpoczął się dla Syli, która po golach Tomasza Preisa i Pawła Słabego prowadziła do przerwy 2:0. Raf-Mix, jak przystało na aktualnego mistrza konsekwentnie dążył jednak do wyrównania.

Na samym początku drugiej połowy gola kontaktowego zdobył Krystian Belzyt, a do wyrównania kilka minut później doprowadził Marcin Wanat. Mecz zaczął się jakby na nowo, ale emocje rosły z minuty na minutę.

Po golu Bartosza Elwartowskiego po raz pierwszy na prowadzenie wyszedł Raf-Mix. Tym razem jednak to Syla doprowadziła do wyrównania, po bramce Daniela Katerli. Ostatecznie jednak ze zwycięstwa cieszył się aktualny mistrz Stalex Ligi, a gola na wagę trzech punktów i dziewiątego zwycięstwa z rzędu dla Raf-Mix’a zdobył Pavlo Havrylov.

„Amek” łowca bramek

Oprócz meczu na szczycie w miniony weekend rozegrano jeszcze kilka innych spotkań. W Extralidze Eurodrób Toruń dość gładko pokonał Chełmżę Futsal Team 10:5, ale najwięcej emocji kibice przeżyli w spotkaniu pomiędzy zespołami Gresta/Espack/Sadowska oraz MG Eco Invest.

Doszło do niecodziennej, szczególnie jak na ten poziom sytuacji. Gresta prowadziła już z grudziądzanami 8:3 i pewnie kontrolowała przebieg meczu. Nagle przeciwnicy jakby się obudzili i zaczęli zdobywać kolejne gole, by ostatecznie ze stanu 3:8, strzelić 7 bramek z rzędu i wygrać 10:8! Bohaterem meczu został Amadeusz Olszewski, który zdobył pięć bramek i zapewnił sobie koronę króla strzelców Extraligi.

Dwa oblicza lisewskich Jaszczurów

Do niecodziennej sytuacji doszło również w trzeciej lidze. Zespół Lisewskich Jaszczurów na własną prośbę chciał rozegrać dwa mecze z rzędu. W pierwszym dość gładko pokonał Radbox 10:3, by w następnym ulec aż 4:10 drużynie Noe-Trans Przysiersk! Dzięki temu ekipa z Przysierska zapewniła sobie pierwsze miejsce w swojej grupie i zagra o mistrzostwo III ligi.

Po ostatnich spotkaniach organizatorzy dokonali również losowania par rundy barażowej oraz 1/4 finału Pucharu Ligi. Oto jak przedstawiają się najbliższe mecze.

Baraże:
1. Świeckie Orły - Unisław Team PBDI
2. Chełmża Futsal Team - Pol-Hem/Wasbud/Agrokomples/Pawstal
3. MG Eco Invest - Pol-Osteg Serock
4. TAF Toruń - BS Skoda Auto Grudziądz

1/4 Pucharu Ligi:
1. Świeckie Orły - Eurodrób
2. Playarena Bydgoszcz - TAF Toruń
3. Rafmix i Partnerzy - Stolarnia Mirosław Otlewski & Etna Bukowiec (lucky looser)
4. Pol-Osteg Serock - MG Eco Invest

sportatextraswiecie [dot] pl

Komentarze (1)

Buy Vardenafil Online Pharmacy For Prednisone cialis 5 mg best price usa Mex Meds

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz