Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Iwona, Michał, Renata
 • całkowite zachmurzenie
  Dzisiaj:
  15°C / 8°C
 • całkowite zachmurzenie
  Jutro:
  20°C / 7°C
 • pochmurno z przejaśnieniami
  Pojutrze:
  18°C / 10°C

Lniano wśród prymusów. Wójt Zofia Topolińska: - To zasługa wszystkich mieszkańców

11 października, 06:35
Materiał promocyjny

Czasopismo „Wspólnota” opublikowało ranking gmin, które najwięcej przeznaczają na inwestycje. Wśród nich jest Lniano.

Zofia Topolińska, wójt gminy Lniano

W rankingu, obejmującym lata 2015-2017, brano pod uwagę inwestycje w transport, gospodarkę mieszkaniową i komunalną, oświatę, ochronę zdrowia, opiekę społeczną, kulturę i sport.

Wysoką pozycję zajęło Lniano, które w omawianym okresie, przeznaczyło na inwestycje 974,2 zł na mieszkańca. Dało to gminie 123 miejsce w kraju na ponad 1,5 tys. gmin wiejskich w kraju. To również jeden z najlepszych wyników w województwie kujawsko-pomorskim i powiecie świeckim.

- W ciągu ostatnich blisko czterech lat przeznaczyliśmy na same tylko drogi ponad 10 mln zł. Łącznie ze środków unijnych i krajowych pozyskaliśmy na inwestycje prawie 12,5 mln zł – komentuje Zofia Topolińska, wójt gminy Lniano. – Nie byłoby tak dobrych wyników, gdyby nie wspólna praca wszystkich mieszkańców naszej gminy, za co chcę im szczególnie podziękować.