Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Cezary, Maria
 • rozproszone chmury
  Dzisiaj:
  24°C / 18°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  25°C / 14°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  26°C / 15°C

Nocny pożar kompleksu budynków w Parlinie

Andrzej Pudrzyński
25 kwietnia, 10:52

Prawdopodobnie zaprószenie ognia było przyczyną pożaru, który wybuchł w nocy ze środy na czwartek w Parlinie (gmina Pruszcz).

Fot. 123RF / zdjęcie ilustracyjne

Zapalił się kompleks siedmiu bezpośrednio sąsiadujących ze sobą budynków gospodarczych o drewnianej konstrukcji. Część z nich służyła za składy na opał i narzędzia, a część za garaże.
REKLAMA

Straż pożarna dostała zawiadomienie kilka minut po północy. Na miejsce skierowano 12 zastępów.

- W ostatniej chwili udało się uratować samochód i skuter. Spośród siedmiu budynków, sześć spłonęło – informuje młodszy kapitan Adam Gwizdała z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świeciu.
REKLAMA

Strażacy walczyli z ogniem do 3.00 w nocy. Straty oszacowano wstępnie na około 30 tys. zł. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zaprószenie ognia przez jednego z mieszkańców wsi. Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz