Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Brunon, Jan, Andrzej
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  19°C / 12°C
 • słabe opady deszczu
  Jutro:
  21°C / 10°C
 • całkowite zachmurzenie
  Pojutrze:
  22°C / 11°C

Rosskin - z miłości do pięknej skóry [zdjęcia]

Reklama
24 czerwca, 20:07

Przed nami lato, czas gdy odsłaniamy więcej niż kiedykolwiek. Warto mieć na uwadze nie tylko to, jak zabezpieczyć się przed szkodliwym promieniowaniem, ale też pomyśleć, co zrobić, aby skóra prezentowała się najlepiej, czyli po prostu zdrowo. Gdzie jak gdzie, ale w salonie kosmetologicznym Rosskin w Świeciu wiedzą, jak osiągnąć taki efekt.

Odpowiednie zabiegi potrafią przywrócić piękno niemal każdej skórze
Fot. Andrzej Bartniak

Po przymusowej przerwie w działalności salony kosmetyczne przeżywają oblężenie. Dlatego warto już dziś pomyśleć o umówieniu się na wizytę. Zwłaszcza wtedy, gdy w grę wchodzi nieco dłuższa terapia.

- Lato to dobry czas na wszelkiego rodzaju zabiegi antyoksydacyjne, które pozwalają neutralizować wolne rodniki przyczyniające się do starzenia skóry - podkreśla Marta Rosinke, właścicielka Rosskin przy ul. Mestwina 3 w Świeciu, absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczy.

W rękach fachowca

Panie chcące cieszyć się piękną opalenizną powinny też rozważyć opalanie natryskowe.

- Jest ono znacznie bezpieczniejsze od popularnego solarium - zaznacza kosmetolożka. - Mogą z niego korzystać nawet kobiety w ciąży. W przypadku takiego opalania z barwnikiem reaguje tylko naskórek. Nie wywołuje on efektu fotostarzenia, tak jak robią to promienie słoneczne czy lampy w solarium. Jeśli chcemy jednocześnie cieszyć się ciemniejszą skórą i młodym wyglądem, warto korzystać z tej formy opalania.

Nowością godną polecenia jest też Nucleofill, preparat do głębokiej odnowy i przebudowy skóry na poziomie komórkowym.

Nie brakuje osób, które mianują się trychologiem po jednodniowym kursie. Podczas gdy ja i wiele moich koleżanek kończyłyśmy roczne studia podyplomowe

Specjalnością właścicielki salonu przy ul. Mestwina 3 jest również trychologia zajmująca się skórą głowy i włosami.

- Nie brakuje osób, które mianują się trychologiem po jednodniowym kursie. Podczas gdy ja i wiele moich koleżanek kończyłyśmy roczne studia podyplomowe - podkreśla Marta Rosinke, absolwentka studiów magisterskich. - Uczestniczyłam w kilkunastu różnego rodzaju kursach i szkoleniach, aby mieć pewność, że będę pomagać, a nie szkodzić swoim klientkom.

Bo o to wcale nie trudno, gdy wykonuje się zabiegi bez fachowej wiedzy z zakresu anatomii i fizjologii człowieka. Na szczęście jest coraz więcej klientów, którzy to rozumieją.

Piękno zaczyna się od skóry

W końcu tego typu salon odwiedza się po to, by wyjść piękniejszym, a nie oszpeconym. A tak pożądane piękno zaczyna się od skóry. Gdy jest ona w złej kondycji, nie ma co marzyć o zdrowym wyglądzie. Jedni mają dane to z natury, inni muszą trochę powalczyć.

Bez właściwego rozpoznania, zabiegi nie mają większego sensu. Konieczna jest właściwa współpraca na linii kosmetolog-klient

- Każdy zabieg poprzedzony jest darmową konsultacją - tłumaczy właścicielka Rosskin. - W czasie której przeprowadza się wywiad pozwalający ustalić, po pierwsze, co może być przyczyną problemów, których chcielibyśmy się pozbyć, a po drugie, jak to osiągnąć. Konieczne jest holistyczne podejście do człowieka. Spojrzenie na organizm jako na pewną całość. Bez właściwego rozpoznania, zabiegi nie mają większego sensu. Konieczna jest właściwa współpraca na linii kosmetolog-klient - argumentuje Marta Rosinke.

Kosmetologia, to także specjalistyczne preparaty. Salon Rosskin stawia na uznane marki, takie jak Mediceuticals czy PCA Skin, które oferują sprawdzone produkty na wymagającym rynku amerykańskim.

Salon oferuje też dojazd do domu klienta oraz gamę zabiegów przewidzianych specjalnie dla mężczyzn.

Więcek o salonie Rosskin na profilu na Facebooku sprawdź.