Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Emil, Karolina, Maria
 • lekkie zachmurzenie
  Dzisiaj:
  23°C / 12°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  25°C / 13°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  28°C / 16°C

Zaginął na początku stycznia. Niewykluczone, że to jego ciało znaleziono nad Wisłą

Andrzej Pudrzyński
4 lipca, 13:38

To makabryczne odkrycie poruszyło mieszkańcami powiatu. Prokuratura prowadzi dochodzenie i czeka na wyniki badań genetycznych, ale ma pewne podejrzenia.

Zwłoki wisiały przez kilka miesięcy w gęstych zaroślach. Były w stanie głębokiego rozkładu
Fot. OSP Dragacz

REKLAMA

Portal Extra Świecie informował już, że wieczorem 22 czerwca w Michalu (gmina Dragacz) dwóch wędkarzy natknęło się na ciało wiszące na drzewie pod mostem grudziądzkim. Znajdowało się w gęstwinie zarośli niedaleko Wisły, w trudno dostępnym terenie, dlatego nikt nie odkrył go wcześniej.

Wędkarzy zwabił smród rozkładającego się ciała dolatujący z miejsca, gdzie od kilku miesięcy wisiał nieszczęśnik.

- Początkowo nie byliśmy pewni czy był to mężczyzna, czy kobieta, bo zwłoki były w strasznym stanie – przyznaje prokurator Piotr Głowacki z prokuratury rejonowej w Świeciu.
REKLAMA

Sekcja zwłok pozwoliła określić, że to mężczyzna i wykluczyła udział osób trzecich. Pobrano do badań materiał genetyczny, dzięki któremu być może uda się ustalić tożsamość samobójcy.

Prokuratura podejrzewa, że był to mieszkaniec Grudziądza, który zaginął kilka miesięcy temu.

Niewykluczone, że chodzi o 31-letniego mężczyznę, który wieczorem 1 stycznia tego roku opuścił miejsce zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Jego wizerunek publikowały lokalne media, ale bezskutecznie. Nadal figuruje w policyjnej bazie osób zaginionych.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz