Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Dominika, Joanna, Pankracy
 • pochmurno z przejaśnieniami
  Dzisiaj:
  23°C / 14°C
 • lekkie zachmurzenie
  Jutro:
  19°C / 9°C
 • słabe opady deszczu
  Pojutrze:
  17°C / 11°C

Rozbierają bazę PKS. Niebawem stanie tu nowe centrum handlowe [zdjęcia]

Andrzej Bartniak
15 kwietnia, 12:02
Działka przy ul. Wojska Polskiego 88 w Świeciu ma już nowego właściciela. Właśnie rozpoczęło się wyburzanie starej zabudowy, by w jej miejscu wznieść nowy kompleks handlowo-usługowy.
Za kilkanaście dni po bazie PKS nie będzie śladu
Fot. Andrzej Bartniak

PARTNER DZIAŁU BIZNES

W połowie grudnia ubiegłego roku Piotr Frąszczak, kierownik działu infrastruktury PKS Bydgoszcz, dość ostrożnie mówił o planowanej sprzedaży nieruchomości. Wprawdzie potwierdził, że rozmowy z partnerem handlowym są zaawansowane, nie chciał jednak podać terminu, kiedy można się spodziewać, że ta atrakcyjnie położona działka znajdzie się w nowych rękach.

Zgodnie z naszymi wcześniejszymi informacjami, teren kupił toruński deweloper, spółka ARD. W miejscu dawnej bazy PKS ma powstać nowe centrum handlowo-usługowe o powierzchni 4,5 tys. m kw. Prawdopodobnie w ciągu miesiąca inwestor otrzyma pozwolenie na budowę. Na razie trwa wyburzanie starych budynków należących do niedawna do PKS.

Z powodu urlopu szefa ARD, nie uzyskaliśmy informacji, jakie branże ulokują się w nowym centrum. Do tematu wrócimy.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA


REKLAMA