Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Aurelia, Kamila, Franciszka
REKLAMA

Droga Boczna będzie miała nową nawierzchnię

Andrzej Pudrzyński
9 listopada, 22:08
Nowe realizuje kolejne przedsięwzięcia za pieniądze z rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Zmodernizowana zostanie m.in. ul. Droga Boczna
Prace na ul. Droga Boczna w Nowem
Fot. Jan Plit

Budżet Nowego otrzymał z funduszu 2 mln 461 tys. zł.

- Sfinansowaliśmy za to drugi etap przebudowy ul. Zielonej i fragmentu ul. Brzozowej. Wymieniliśmy tam starą nawierzchnię na polbruk – wyjaśnia Czesław Woliński, burmistrz Nowego.

Rozpoczął się również kolejny etap modernizacji drogi gminnej Osiny-Głodowo na odcinku 2,6 km. Następna inwestycja to przebudowa ul. Droga Boczna w Nowem, gdzie nawierzchnię szutrową zastąpi polbruk.

- Przebudujemy również sieć wodociągową na ulicach Kolejowej, Dworcowej, Nowej, Fabrycznej i Sportowej – wymienia Czesław Woliński.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA