Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Franciszek, Malwina, Władysław
REKLAMA

W tym miejscu będzie żłobek. Prace już trwają [zdjęcia]

Andrzej Pudrzyński
26 stycznia 2023, 22:31
Trwają prace związane z adaptacją budynku dawnego przedszkola na żłobek samorządowy. Będzie to pierwsza placówka tego typu w Nowem. Koszt to ponad 1,6 mln zł.
Żłobek zostanie oddany do użytku we wrześniu
Fot. UG w Nowem

Puchatek, czyli pierwszy żłobek w Nowem, będzie znajdował sie w budynku przy al. 3 Maja, który wcześniej, do czasu wybudowania nowej placówki, służył jako przedszkole.

Zakres prac obejmuje m.in. zmianę układu pomieszczeń, wymianę instalacji wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania i elektrycznej oraz remonty łazienek.

Na zewnątrz powstanie podjazd dla osób niepełnosprawnych i plac zabaw.

Żłobek przyjmie 15 dzieci. Na parterze budynku będą mieściły się sale dydaktyczna, zabaw i sypialniana, szatnia, zaplecze socjalne, pomieszczenie do przygotowywania posiłków.

Wykonawcą inwestycji wartej 1 mln 645 tys. zł jest grudziądzka spółka Rem-Bud Bis. Większość kosztów, aż 1,4 mln zł, pokryje dofinansowanie z państwowego funduszu Polski Ład.

Żłobek zostanie oddany do użytku we wrześniu tego roku.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl