Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Dominika, Norbert, Paulina
 • zachmurzenie duże
  Dzisiaj:
  25°C / 13°C
 • zachmurzenie umiarkowane
  Jutro:
  26°C / 13°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  26°C / 14°C
REKLAMA

Karatecy są już gotowi do nowego sezonu

Tomasz Keller
30 sierpnia 2017, 19:58
Świecki Klub Shorin-Ryu Karate jest już po obozie przygotowawczym. Jesienią zawodnicy we wszystkich kategoriach wystąpią w kilku ważnych zawodach.
Zawodnicy mają już za sobą letni obóz przygotowawczy
Fot. Nadesłane

Jeszcze przed wakacjami zawodnicy trenujący w klubie walczyli o kwalifikacje do Pucharu Polski (który będzie miał miejsce w listopadzie) podczas zawodów o Puchar Pomorza. Okres wakacyjny również przepracowali bardzo intensywnie.

- 29-osobowa grupa trenowała podczas letniego biwaku. Dzieci wypoczywały, zażywały kąpieli, brały udział w konkursach i wycieczkach. Wszystko dzięki dofinansowaniu, którego udzielił Wydział Oświaty i Wychowania w Świeciu – mówi Dariusz Draspa, prezes klubu. 

Na zawodników czekały nagrody /Fot. Nadesłane

Starsi i bardziej zaawansowani zawodnicy trenowali podczas wakacji dwa razy w tygodniu samoobronę i techniki jiu-jitsu.

W nowym sezonie dzieci, młodzież i dorośli wezmą udział w wielu sportowych zawodach.

Na początku października w Kwidzynie odbędzie się turniej drużynowy , a niedługo później w Świeciu Puchar Polski PUSKK oraz turniej o Puchar Prezydenta Grudziądza i Pomorski Turniej Jiu-Jitsu.

Dzieci, młodzież i dorosłych klub zaprasza do wspólnych treningów karate i samoobrony jiu-jitsu w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych przy ul. Kościuszki 6a w Świeciu we wtorki i piątki od godz. 18.00, tel. 609 804 151.

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: [email protected] lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz