Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Gabriela, Marek, Seweryn
REKLAMA

Wisła Świecie zorganizowała zapaśnicze mikołajki [zdjęcia]

red
13 grudnia 2022, 22:05
Gospodarze zawodów okazali się bezkonkurencyjni, zdobywając w turnieju 21 medali. Łącznie na dwóch matach walczyło 81 zawodników, głównie w kategoriach dzieci i młodzieży.
Zawody przeprowadzono w 17 kategoriach
Fot. nadesłane
REKLAMA
REKLAMA

Na coroczny Ogólnopolski Turniej Zapaśniczy, który jest również Memoriałem Andrzeja Antoszka przyjechali zawodnicy z klubów z Pelplina, Koszalina, Giżycka i Pieszyc. Zawody przeprowadzono w 17 kategoriach, w tym w dwóch seniorskich, co do tej pory było rzadkością.

W klasyfikacji klubowej zwyciężyli gospodarze – MLKS Wisła Świecie, którzy wywalczyli aż 21 medali – 7 złotych, 6 srebrnych i 8 brązowych. Wisła zdobyła 176 punktów.

REKLAMA
REKLAMA

Drugie miejsce w klasyfikacji klubowej zajął Bloczek Pelplin – 132 punkty, a trzecie zajął ZKS Koszalin – 76 pkt.

Na czwartym miejscu turniej zakończyła Sowa Pieszyce – 54 pkt, a na piątym miejscu Tytani Giżycko 46 pkt.

Organizatorzy przyznali też dwie, specjalne nagrody indywidualne.Najlepszym technikiem turnieju został Jakub Kiełpiński z Wisły Świecie. Najlepszym zawodnikiem turnieju również wybrano reprezentanta gospodarzy, a został nim Kacper Sikorski (Wisła).

Poniżej galeria zdjęć z turnieju.

REKLAMA
REKLAMA

sportatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA