Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Franciszek, Dawid, Justyna
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  17°C / 13°C
 • słabe opady deszczu
  Jutro:
  14°C / 9°C
 • zachmurzenie umiarkowane
  Pojutrze:
  13°C / 10°C

Zacznij siatkarską przygodę z Jokerem

sport
13 września, 11:54
Joker Świecie zaprasza dziewczynki z rocznika 2009 i młodsze na zajęcia z siatkówki, które odbywają się w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 8 w Świeciu.
Zajęcia są ogólnorozwojowe, a siatkówka jest ich motywem przewodnim
Fot. Joker Świecie

Chcesz, by twoja córka poszła śladem Katarzyny Wenerskiej, która gra w Tauron Lidze, a w tym roku zadebiutowała w reprezentacji Polski?

- Oczywiście takich sukcesów nie możemy zagwarantować, ale może zapewnić profesjonalne, bezpłatne treningi – podkreśla trener Marek Nadolny.

Zajęcia dla najmłodszych są przede wszystkim ogólnorozwojowe, a siatkówka jest ich motywem przewodnim. „W pakiecie” wyjazdy na turnieje i letnie obozy sportowe.

Klub od 18 lat zajmuje się szkoleniem siatkarek. Przez ten okres odnosił wiele sukcesów w rozgrywkach wojewódzkich i centralnych od „dwójek” po seniorki. Najlepszym przykładem są ostatnie dwa sezony, w których Joker zdominował rozgrywki młodziczek i kadetek.

Drugi raz z rzędu zespół młodziczek zakwalifikował się do finałowego turnieju Mistrzostw Polski. Oferta jest także dla dziewczynek spoza gminy Świecie.

Spotkanie organizacyjne z rodzicami odbędzie się we wtorek 14 września o godz. 15.45 w SP nr 8. Trenerem grupy będzie Marek Nadolny, który udziela informacji pod nr tel. 505 043 888.

Trwa również nabór uzupełniający dla grupy z rocznika 2009, której trenerką jest wychowanka klubu, była młodzieżowa reprezentantka Polski w siatkówce plażowej Agata Szwaba (Trybuła). Kontakt z trenerką pod nr tel. 781 866 495.

sportatextraswiecie [dot] pl