Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Łucja, Witold, Dorota
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  30°C / 16°C
 • zachmurzenie małe
  Jutro:
  31°C / 17°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  31°C / 20°C
REKLAMA

Michał Kulpa zdobył złoto i brąz. Firma GMD Plus zgotowała mu gorące przyjęcie

Andrzej Bartniak
19 maja, 20:43

Właściciele i pracownicy firmy GMD Plus z Jędrzejewa (gmina Lniano) zgotowali uroczyste powitanie Michałowi Kulpie,który przywiózł z igrzysk w Brazylii dwa medale.

Michał Kulpa (w czerwonym stroju) z szefami i pracownikami firmy GMD Plus z Jędrzejewa
Fot. Andrzej Bartniak
REKLAMA
REKLAMA

W maju lekkoatleta z Bukowca jednego dnia wywalczył dwa medale Letnich Igrzysk Olimpijskich Głuchych w Brazylii. Michał Kulpa zdobył brąz w biegu na 800 m i złoto w sztafecie 4x400 m.

To jeden z najbardziej znanych w powiecie świeckim lekkoatletów, brązowy medalista Mistrzostw Świata w biegu na 800 m oraz brązowy medalista Halowych Mistrzostw Europy w biegu na 800 m w kategorii osób niedosłyszących.

Michał Kulpa (w środku) oraz współwłaściciele GMD Plus: Grzegorz Morgaś i Dariusz Wróblewski

REKLAMA
REKLAMA

Michał Kulpa mieszka w Bukowcu. Pracuje w firmie GMD Plus w Jędrzejewie (gmina Lniano), producenta opakowań z tektury falistej i tekturowych palet, gdzie jest koordynatorem do spraw produkcji.

W srodę właściciele i pracownicy firmy GMD Plus zgotowali medaliście gorące przyjęcie. Były kwiaty, tort z podobizną olimpijczyka i symboliczna lampka szampana.

REKLAMA
REKLAMA

- To, że pan Michał jest częścią naszej firmy, jest dla nas dużym wyróżnieniem - podkreśla Grzegorz Morgaś, współwłaściciel GMD Plus. - W ilu innych zakładach spotkamy olimpijskich medalistów, którzy przechodzą do historii sportu? Myślę, że jest on również inspiracją dla innych, że ciężką i wytrwałą pracą można osiągnąć sukces. I to nie na miarę województwa czy kraju, ale świata. To ukoronowanie jego lekkoatletycznej kariery, w której mieliśmy swój mały udział.

Firma z Jędrzejewa od początku wspierała starania sportowca, który potrzebował nieco więcej wolnego np. na udział w zawodach czy zgrupowaniach przed ważnymi wydarzeniami sportowymi.

REKLAMA
REKLAMA

Michała Kulpa mógł też liczyć na pomoc finansową.

- Współpracuję z GMD Plus od 2017 r. Firma jest nie tylko moim sponsorem, ale też pracodawcą, dzięki czemu nie muszę się martwić o utrzymanie rodziny. Mam jednozmianową pracę. Mogę więc przeprowadzać popołudniowe treningi i realizować wszystko zgodnie ze sportowym planem – powiedział Extra Świecie Michał Kulpa.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl

Artykuł powstał we współpracy z firmą GMD Plus.

REKLAMA
REKLAMA