Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Franciszek, Dominik, Maksymilian

Najlepszy pracodawca będzie z Jędrzejewa, Laskowic, Świecia czy Dworzyska? A może będzie niespodzianka?

red
28 października, 07:02

Dziś ostatni dzień głosowania w plebiscycie Extra Pracodawca Powiatu Świeckiego. Która z firm otrzymała do tej pory najwięcej głosów i jest najbliżej zdobycia tego tytułu? Faworytów jest czterech, ale do północy wszystko może się jeszcze zdarzyć. Podajemy dane procentowe.

Fot. 123RF / zdjęcie ilustracyjne

 REKLAMA

Extra Pracodawca Powiatu Świeckiego to plebiscyt, którego celem jest wyłonienie pracodawców najlepiej ocenianych przez pracowników i lokalną społeczność.

Która firma docenia pracowników poprzez przyzwoite zarobki, ale także dobre warunki pracy, pakiet socjalny, inwestowanie w rozwój zawodowy? Która angażuje się w życie lokalnej społeczności? Przekonamy się o tym, kiedy poznamy wyniki plebiscytu.

Najwięcej SMS-ów zdobył jak dotąd producent opakowań, firma GMD Plus z Jędrzejewa koło Lniana. Firma wyprzedziła początkowego lidera, producenta mebli z Laskowic, spółkę OKK Otlewski.

REKLAMA

Na trzecim miejscu plasuje się firma Corex ze Świecia, producent wyrobów z tektury, a na czwartym Agnes Agnieszka Wróbel z Dworzyska, zajmująca się konserwacją samochodów.

Plebiscyty z poprzednich lat pokazały, że w ostatnim dniu sytuacja potrafi ulec gwałtownej zmianie, więc faworyci do końca głosowania nie mogą czuć się zbyt pewnie.

Głosowanie SMS-owe trwa do 28 października do północy. Każdy uczestnik może oddać dowolną liczbę głosów.
REKLAMA


Wygra ten pracodawca, który zdobędzie ich najwięcej. Przyznane zostaną też drugie i trzecie miejsca. Wyniki podamy w piątek 29 października.

Nagrodą dla zwycięzców będą miesięczne kampanie reklamowe na portalu Extra Świecie: za pierwsze miejsce o wartości 600 zł netto, za drugie - 400 zł i za trzecie 200 zł. Otrzymają także pamiątkowe wyróżnienia.

W ciągu dnia opublikujemy dane z konkretnymi liczbami głosów przypadającymi na poszczególnych uczestników plebiscytu.
REKLAMA

Aby wziąć udział w głosowaniu, wyślij pod numer 73480 SMS o treści TYP.EP.X (bez odstępów i dużymi literami). W miejsce X wpisujemy cyfrę od 1 do 46 przypisaną danemu pracodawcy. Koszt wysłania SMS-a to 3,69 zł z VAT.

Regulamin plebiscytu Extra Pracodawca Powiatu Świeckiego tutaj.