Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Ferdynand, Jan, Feliks
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  20°C / 8°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  21°C / 6°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  23°C / 10°C
REKLAMA

Policjanci zatrzymali go, bo za szybko jechał, ale pójdzie do więzienia za coś innego

Andrzej Pudrzyński
22 marca 2023, 16:12

Policjanci wydziału ruchu drogowego komendy w Świeciu zatrzymali mężczyznę. Okazało się, że obcokrajowiec jest poszukiwany. Wysłano za nim europejski nakaz aresztowania.

Obywatel Bułgarii trafił do aresztu, gdzie czeka na ekstradycję
Fot. KPP w Świeciu
REKLAMA
REKLAMA

We wtorek około godz. 9.00, podczas patrolowania drogi ekspresowej S5, funkcjonariusze świeckiej drogówki zauważyli w Nowych Marzach szybko jadące audi.

Po zmierzeniu radarem okazało się, że kierowca przekroczył dozwoloną prędkość o 48 km.

Podczas rozmowy z 31-letnim kierowcą funkcjonariusze wyczuli woń alkoholu.

REKLAMA
REKLAMA

- Podejrzenia policjantów się potwierdziły. Mężczyzna w organizmie miał blisko 1,5 promila - wyjaśnia mł.asp. Damian Ejankowski, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.

Po sprawdzeniu obywatela Bułgarii w systemach policyjnych, okazało się, że wysłano za nim europejski nakaz aresztowania.

Na tym jednak nie koniec.

REKLAMA
REKLAMA

- Dodatkowo prawo jazdy, którym się wylegitymował od razu wzbudziło wątpliwości co do jego autentyczności i zostało zatrzymane - mówi Damian Ejankowski.

Mężczyzna usłyszał zarzuty jazdy pod wpływem alkoholu i przekroczenia prędkości. Trafił do aresztu, gdzie czeka na ekstradycję.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

Proponuję skontrolować białego golfa z szybeldachem CG, za wyścigi na parkingach, burak podjeżdża z wiochy do Świecia na "popis" 

Odpowiedzi: 0

Tak a dziś spożywali alkohol na deptaku!!! Policja niech się zajmie nimi

Odpowiedzi: 0

Hehe, normalnie "cofneli Bułgara" xD

Odpowiedzi: 0

Ciurge pałuj

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: [email protected] lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz