Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Miłosz, Paweł, Tatiana

W stawie pływały rozkładające się zwłoki

Andrzej Pudrzyński
2 grudnia, 19:09

Do makabrycznego odkrycia doszło 2 grudnia po południu w Wiągu (gmina Świecie).

Fot. 123RF / zdjęcie ilustracyjne

REKLAMA

Około godz. 14.30 powiadomiono policję o zwłokach pływających przy brzegu stawu, znajdującego się między polami około 700 m od drogi między Wiągiem a Czaplami.

Policja wezwała do pomocy strażaków, którzy przy pomocy bosaka wydobyli ciało na brzeg.  

- Zwłoki były w stanie znacznego rozkładu. Na podstawie oględzin, m.in. ubioru, można jednak przypuszczać, ze to mężczyzna – relacjonuje aspirant Marcin Klemański z komendy powiatowej straży pożarnej w Świeciu.
REKLAMAREKLAMA

- Na razie nie wiadomo, kim był denat – informuje sierż. szt. Damian Ejankowski z Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.

To drugie tego rodzaju, makabryczne odkrycie w powiecie świeckim w ciągu ostatniego tygodnia. Przypomnijmy. 24 listopad wędkarz zobaczył zwłoki mężczyzny dryfujące we Wiśle na wysokości Wielkiego Stwolna (gmina Dragacz). Ciało było w stanie głębokiego rozkładu. Prokuratura zleciła przeprowadzenie sekcji zwłok i badań DNA, aby dokonać identyfikacji.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA
Budujemy kolejny blok na osiedlu Nowe Marianki w Świeciu. Zapraszamy do obejrzenia filmu. Wizualizacje mieszkań i dodatkowe informacje na www.apartado.pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz