Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Brunon, Jan, Andrzej
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  19°C / 12°C
 • słabe opady deszczu
  Jutro:
  21°C / 10°C
 • słabe opady deszczu
  Pojutrze:
  22°C / 10°C

Ruszyli na pierwszy rajd rowerowy w tym roku. Przed nimi 52 km [zdjęcia]

bart
20 czerwca, 11:14
O godz. 9.10 ruszyli na trasę uczestnicy V Wiosennego Rajdu Rowerowego. Dzisiejsze wydarzenie wpisuje się w cykl czterech imprez rekreacyjno-sportowych związanych z obchodami 100-lecia powrotu Świecia i powiatu świeckiego do Macierzy.
Wszyscy uczestnicy rajdu otrzymają pamiątkowy medal związany z obchodami 100-lecia powrotu Świecia do Macierzy
Fot. Andrzej Bartniak

W związku z obowiązującymi ograniczeniami w imprezie, łącznie z obsługą, mogło wziąć udział tylko 150 osób. Lista chętnych zapełniła się błyskawicznie. Już dwa tygodnie temu nie było wolnych miejsc.

Podobnie jak przed rokiem, opłaty startowe w kwocie minimalnej 20 zł, zostały przeznaczone na rehabilitację dotkniętej dziecięcym porażeniem mózgowym, pochodzącej ze Świecia. Agaty Zmudy.

Rajd wyruszył spod remizy OSP Przechowo. Dalej trasa wiodła przez Sulnówko - Jeżewo (Nadleśnictwo Dąbrowa) - Pięćmorgi - Białe Błota - Ciemniki - Piskarki - Świecie (płyta Dużego Rynku).  

Imprezę zorganizowało Towarzystwo Miłośników Ziemi Świeckiej przy udziale: Fundacji Makowo, OSP Przechowo, Gminy Świecie, Powiatu Świecki, sklepu rowerowego 2Wheels "Dwa kółka", Nadleśnictwo Dąbrowa.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz