Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Bernardyna, Marek, Wacław
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  16°C / 9°C
 • całkowite zachmurzenie
  Jutro:
  18°C / 12°C
 • całkowite zachmurzenie
  Pojutrze:
  20°C / 13°C

W Świeciu już grają bluesa [zdjęcia]

bart
11 września, 22:01
Występ muzyczno-gimnastyczny zespołu Boogie Boys otworzył jubileuszową edycję festiwalu Blues na Świecie.
Niezwykle energetyczny występ zespołu Boogie Boys
Fot. Andrzej Bartniak

Do późnych godzin nocnych będzie dziś rozbrzmiewać muzyką amfiteatr oraz park przy OKSiR. Piątek jest pierwszym dniem festiwalu, który gromadzi fanów nie tylko bluesa.

Dziesiątą edycję festiwalu Blues na Świecie otworzył niezwykle energetyczny, pełen gimnastycznych popisów, koncert zespołu Boogie Boys, który grał także na pierwszym festiwalu. Potem na scenie zamontowali się muzycy z grupy Sebastian Riedel & Cree. Ta formacja zaprezentowała program „Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu” poświęcony oczywiście frontmanowi zespołu Dżem.

Natomiast na godz. 22 zaplanowano w parku przy OKSiR transmisję z Łotwy koncertu  The Swamp Shakers. Na najwytrwalszych czekać będzie jeszcze jam session z Boogie Boys.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl  

Komentarze (2)

Świetne zdjęcia! Doceniam Pana Bartniaka za wyczucie na każdym zdjęciu. Zawsze chętnie oglądam zdjęcia wykonane jego ręką :) 

Odpowiedzi: 1

Lubię twoje poczucie humoru Andrzej :D

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz