Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Aurelia, Kamila, Franciszka
REKLAMA

Wda zaczyna sezon od wygranej, Brazylijczyk już strzela [zdjęcia]

sport
6 sierpnia, 21:03
W pierwszym meczu sezonu 2021/22 w piłkarskiej IV lidze, Wda Świecie pokonała Spartę Brodnica 4:1 (1:1). Z bardzo dobrej strony pokazał się nowy, brazylijski zawodnik świeckiej drużyny Gabriel Santos Falciano, strzelec dwóch bramek.
Brazylijczyk Gabriel Santos Falciano zaliczył doskonały debiut w barwach Wdy Świecie
Fot. Andrzej Bartniak

Brazylijczyk w poprzednim sezonie występował w Cuiavii Inowrocław. W meczu ostatniej kolejki, gdy zespół z Inowrocławia rozgromił Wdę 6:1 strzelił dla rywali trzy gole, co na pewno miało spory wpływ na jego transfer.

Gabriel Santos Falciano już na otwarcie nowego sezonu pokazał, że może być znakomitym nowym nabytkiem drużyny.

Mecz w strugach deszczu

Mecz ze Spartą Brodnica, inaugurujący nowy sezon, przyszło świecianom grać w strugach deszczu. Lepiej spotkanie rozpoczęli gospodarze, którzy objęli prowadzenie w 23 minucie po golu Karola Maliszewskiego.

Goście wyrównali w 42 minucie, a strzelcem bramki na 1:1 okazał się Bartosz Kaczyński. Druga połowa należała już zdecydowanie do Wdy, która zdobyła trzy gole.

W 52 minucie gospodarze wyszli na prowadzenie po golu Jakuba Ratkowskiego. Bramki pieczętujące wygraną zdobył Brazylijczyk Gabriel Santos Falciano.

Bramkostrzelny Falciano

Premierowego gola dla Wdy napastnik z kraju kawy zdobył w 55 minucie, a drugie trafienie dołożył w 90 minucie spotkania, gdy wynik był już w zasadzie rozstrzygnięty.

Wda pokazała się więc na otwarcie sezonu z bardzo dobrej strony, a Falciano może okazać się prawdziwym strzałem w dziesiątkę działaczy świeckiego klubu.

Wda Świecie – Sparta Brodnica 4:1 (1:1)

Bramki dla Wdy: Maliszewski 23’, Ratkowski 52’, Falciano 55’, 90’.

sportatextraswiecie [dot] pl