Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Łucja, Witold, Dorota
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  30°C / 16°C
 • zachmurzenie małe
  Jutro:
  31°C / 17°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  31°C / 20°C
REKLAMA

Złodziej z Grudziądza kilkakrotnie okradał ten sam market

Andrzej Bartniak
11 maja, 14:04

Złodziej został zatrzymany w jednym z marketów w Nowem. Pojawiał się tam kilkakrotnie, za każdym razem w tym samym celu. W końcu ochrona zaczęła go bacznie obserwować.

zdjęcie ilustracyjne / KPP w Świeciu
REKLAMA
REKLAMA

W miniony poniedziałek policjanci z komisariatu w Nowem zostali wezwani do jednego z marketów w mieście. Jak się okazało, pracownik ochronny rozpoznał mężczyznę, który w przeszłości dokonał tam kradzieży.

Po wspólnej, krótkiej obserwacji, policjanci zatrzymali 26-latka. Trafił do policyjnego aresztu.

REKLAMA
REKLAMA

- W trakcie dalszych czynności mundurowi ustalili, że zatrzymany mieszkaniec Grudziądza, w ciągu ostatnich 3 miesięcy, ukradł z marketu alkohol i artykuły spożywcze o wartości blisko 3400 zł - wylicza podkom. Joanna Tarkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.

We wtorek mieszkańcowi Grudziądza nowscy policjanci przedstawili cztery zarzuty kradzieży.

REKLAMA
REKLAMA

Za to przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Jednak z uwagi na to, że w przeszłości 26-latek dopuścił się już podobnych przestępstw, teraz za swoje czyny odpowie w warunkach recydywy, dlatego grozi mu wyższa kara.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

Zaraz wszyscy zaczną kraść  macie kaczora rządy i tego marudy .

Odpowiedzi: 1

Nie znasz mocy prawnej, którą w swoich brudnych rękach dzierży ZERO i ciut.

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz