Reklama
Reklama
Reklama

Tak było na pikniku rodzinnym w świeckiej "piątce" [wideo]

Osoby mieszkające w sąsiedztwie Szkoły Podstawowej nr 5 mogli się zastanawiać co takiego się wydarzyło, że w godzinach popołudniowych boiska tak tętnią życiem. Dziś odbywał się tam piknik rodzinny. I to na bogato.
Reklama

Nie jest łatwo przekonać uczniów do tego, aby po lekcjach ponownie przyszli do szkoły. Chyba, że zaproponuje się im taki zestaw atrakcji, jak ten, który czekał dziś na boiskach Szkoły Podstawowej nr 5 w Świeciu.

Jak wskazuje nazwa imprezy, na piknik zostali zaproszeni także rodzice i rodzeństwo uczniów. Wielu dorosłych skorzystało z tej swobodnej formy integracji.

Co było do przewidzenia, jedną z największych atrakcji okazały się dmuchańce. Nie brakowało też chętnych do obejrzenia z bliska wozu strażackiego OSP Przechowo. Prawdziwą furorę zrobiła również drożdżówka upieczona przez szkolne kucharki.  

a.bartniak@extraswiecie.pl

     

Czy Świecie potrzebuje nowego monitoringu miejskiego?

Udostępnij

Wybrane dla Ciebie

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors