Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Aurelia, Kamila, Franciszka
REKLAMA

Piątka karateków na medal. Wszyscy stawali na podium

sport
19 maja, 18:44
Bardzo dobrze zaprezentowała się Świecka Szkoła Kyokushin Karate podczas Mistrzostw Polski Północnej, które odbyły się w Nowej Karczmie. Świecianie wrócili z tej imprezy z trzema złotymi oraz jednym srebrnym i brązowym medalem.
Od lewej: trener Jakub Kunkel, Julia Jurczykowska, Roxana Szyndler, Karolina Stożek, Igor Jaroniewski, Hubert Migdalski, trener Oliwia Poćwiardowska, trener Adam Poćwiardowski
Fot. nadesłane

W zawodach organizowanych przez Kościerski Klub Kyokushin Karate wzięło udział 106 zawodników z 12 klubów, w tym z Bydgoszczy, Chełmna, Chełmży, Gdańska, Golubia Dobrzynia, Kościerzyny, Lubszy, Solca Kujawskiego, Torunia, Wąbrzeźna, Złocieńca i Świecia.

Mistrzostwa odbyły się w dwóch konkurencjach: kata i kumite knock-down kyokushin karate. Konkurencja kata odbyła się z podziałem na kategorie wiekowe, w których wzięło udział 29 zawodników. Konkurencja kumite odbyła się z podziałem na kategorie wiekowe i wagowe, w których wzięło udział 96 zawodników.

Szkołę Karate Kyokushin w Świeciu reprezentowało 5 osób i jak się potem okazało, każda z nich wróciła z tej imprezy z medalem.

Złote medale zdobywali:

Julia Jurczykowska (w kategorii kata dziewcząt U12), Roxana Szyndler (kumite dziewcząt U12 minus 45kg) oraz Karolina Stożek (kumite dziewcząt U16 minus 65 kg). Srebrny medal zdobył Hubert Migdalski (kumite chłopców U10 plus 37 kg), a brązowy medal przypadł w udziale Igorowi Jaroniewskiemu (kategoria mężczyzn open).

sportatextraswiecie [dot] pl