Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Józef, Roman, Hilary

Zbadaj piersi, zanim będzie za późno

bart
15 lutego, 11:10
W Bukowcu będzie prowadzona bezpłatna mammografia dla pań w wieku 50-69 lat.
Badanie prowadzone jest w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi
Fot. UG Bukowiec

Badania, przewidziane dla mieszkanek gminy Bukowiec, zaplanowano na 24 lutego. Mammobus - specjalny autokar wyposażony w nowoczesny sprzęt diagnostyczny, stanie na ul. Dworcowej 7 w pobliżu siedziby OSP Bukowiec.

Aby wziąć udział w badaniu, które pozwala wykryć nawet bardzo wczesne ogniska nowotworu piersi, należy się wcześniej zarejestrować pod numerem tel. 58 666 24 44.

redakcjaatextraswiecie [dot] pl